izfen-enerji

İzfen Enerji Firması yenilikçi yaklaşımı, güvenilirliği ve uygun maliyetli proje çözümleri ile sektörün önde gelen bir enerji firmasıdır.

Yaptığı işlerle, Türkiye’nin her bölgesinde, özellikle Yenilenebilir Enerji Sektöründe, adını duyurmakta olan İZFEN, müşterilerine anahtar teslim Mühendislik ve Müteahhitlik hizmeti sunmaktadır.

Enerji, Elektrik ve Otomasyon sektöründe uzun yıllar aktif rol üstlenmiş kurucularla, 2015 yılında iş hayatına başlayan İZFEN ENERJİ, sektörde son teknolojiyi kullanarak projelerini tamamlamayı temel hedef olarak benimsemiştir.

İZFEN kuruluşundan bu güne Yenilenebilir Enerji Sektöründe, yaklaşık 180 MW kapasiteli ve 200’den fazla büyük Enerji Projesinde Tasarım, Mühendislik, Montaj ve Devreye alma uygulamalarına imza atmıştır.

Türkiye’de iş hayatına başlayan şirketimiz mevcut Enerji ve Elektrik çözümlerinin yanı sıra, İngiliz Partneri ile beraber Robotik Uygulamalar ve Otomasyon projeleri ile de sektöre adını duyurmuştur.

Firmamız; Yenilenebilir Enerji Mühendisliği ve Tasarımı (Güneş Enerjisi, Rüzgar Enerjisi, Biyokütle/ Biyogaz Santralleri), Enerji İletim Hatları, Elektrik Altyapı İşleri, Enerji Santralleri Anahtar Teslim kurulumu konularında faaliyet göstermektedir.

Hedefimiz, küresel müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmak ve enerji projelerinde üst düzey mühendislik hizmetleri vererek, yenilikçi çalışmalarla en iyi verimi elde etmektir.

Gelişen teknolojiye adapte olma ve yenilikçi çalışma prensibi, her zaman İZFEN ENERJİ’ nin dünya pazarında yer edinmesine yardımcı olmuştur. Müşterilerimize güvenilir ve uygun maliyetli proje çözümleri sunmak için “en iyi hizmet” inancıyla çalışıyoruz.

İZFEN Avantajı Bilgidir;

İZFEN ENERJİ’ teknoloji sağlayıcıları ve partnerleri ile birçok alanda, anahtar teslim Enerji Projelerinde aktif olarak iş yapmak için hazırdır.

İZFEN ile inovasyona adım atın.