Mühendislik & Teknoloji

İZFEN Mühendislik, Türkiye’de iş hayatına başladıktan sonra sektörün dönüm noktalarında pek çok yerli ve yabancı projeye imza attı. Kurulduğu günden bu güne kadar özellike yenilenebilir enerji sektöründe birçok tesis projelendirmiş ve devreye almıştır. İZFEN Mühendisliğin en büyük avantajı sahip olduğu bilgi ve geliştirdiği know-how algısıdır. İZFEN yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları ile sektördeki yerini sürekli olarak geliştirmeyi amaçlayan kullandığı mühendislik tekniklerini en verimli biçimde gerçekleştirmeyi hedef alan bir yaklaşıma sahiptir.

Dünya genelinde artan nüfusa paralel olarak enerji ihtiyaçlarıda aynı ölçüde artış göstermektedir. Buna yönelik enerji kaynaklarının daha verimli şekilde kullanılması zorunluluğu ortaya çıkmakta ve yeni enerji kaynakları arayışını beraberinde getirmektedir. Böylece yenilenebilir enerji kaynakları üzerinde yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları yenilenebilir enerji mühendisliğinin önemini bizlere göstermektedir. İZFEN Mühendislik yenilenebilir enerji sistemleri üzerinde yaptığı çalışmalar ile enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı hedef olarak benimsemiştir.

İZFEN Mühendislik yenilenebilir enerji sektöründe inovasyon yaratmak ve bilinci arttırmak üzerine Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirmektedir. Yenilenebilir enerji kaynaklarının geleceğimiz olduğunu biliyoruz ve buna yönelik çalışmalarımızı her geçen gün geliştiriyoruz. Yenilenebilir enerji konusunda alanında yetkin mühendislerimiz, Ar-Ge çalışmalarımız ve Know-How bizlere inovasyona taşıyor.

izfen-arge

Araştırma & Geliştirme

İZFEN Mühendislik gelişen teknolojiye her zaman ayak uydurmayı başarmış ve kendini sürekli geliştiren bir şirket yapısına sahiptir. Bu nedenle sektörde yürüttüğümüz çalışmalarda Ar-Ge faaliyetlerine oldukça önem veriyor ve bu anlamda yatırımlarımızı sürdürüyoruz.

izfen-know-how

Otomasyon & Know-How

İZFEN Mühendisliğin en büyük avantajı sahip olduğu bilgi ve geliştirdiği know-how algısıdır. İZFEN yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları ile sektördeki yerini sürekli olarak geliştirmeyi amaçlayan kullandığı mühendislik tekniklerini en verimli biçimde gerçekleştirmeyi hedef alan bir yaklaşıma sahiptir.

yenilenebilir-enerji-2

Yenilenebilir Enerji

İZFEN Mühendislik yenilenebilir enerji sistemleri üzerinde yaptığı çalışmalar ile enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı hedef olarak benimsemiştir. İZFEN başta güneş enerjisi santralleri olmak üzere yenilenebilir enerji santralleri konusunda faaliyet göstermektedir.