Yenilenebilir Enerji Mühendisliği

İZFEN ENERJİ olarak ana faaliyet konularımız başta Yenilenebilir Enerji Tesisleri olmak üzere, Enerji Santrallerinin Tasarımı MühendisliğiMalzeme Tedariği ve Anahtar Teslim Kurulum faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bu doğrultuda, başta Güneş Enerji Santralleri olmak üzere, Rüzgar, Biyokütle ve Biyogas, Kojenerasyon tesislerini de anahtar teslim yapıp, teslim etmekteyiz. Bununla birlikte Enerji İletim Hatları, Trafo Merkezleri, İndirici Merkezler, Dağıtım Merkezleri projelerinde de Anahtar Teslim çözüm sunmaktayız.

2011 yılından bugüne değin toplamda 180MW gücünde Enerji Santrali Geliştirme, Projelendirme, Malzeme Tedariği, Kurulum ve Devreye Alma deneyimi kazanmıştır.

Yaklaşık on yıllık bir şirket geçmişine sahip olan İZFEN Mühendislik, iş hayatının dönüm noktalarında pek çok yerli ve yabancı projeye imza attı. Türkiye’de iş hayatı başladı ve İngiltere, özellikle enerji, robotik uygulamalar, elektrik ve otomasyon projelerinde deneyimli ekibin çalışmaları ile bu güne kadar devam etmiştir. Yenilenebilir enerjinin geleceğimiz olduğunu biliyoruz ve buna yönelik mühendislik çalışmaları ile inovasyon yaratmak için çalışıyoruz. Sizde İZFEN Mühendislik ile inovasyona adım atabilirsiniz…

Proje Teklif Formu