İZFEN – Yapı Mühendisliği

İZFEN Yapı Mühendisliği inşaat projelerinizde ihtiyaçlarınıza uygun tasarım ve uygulama hizmeti sunmaktadır. İZFEN inşaatın her alanında kapsamlı deneyim sunmaya, teknik riskleri azaltmanıza, inşaat hatalarını önlemenize, bütçeleri kontrol etmenize ve inşaat projenizi planlanan plan dahilinde etkili bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Üst Yapılar

Yapı mühendisliğinde üst yapılar, zemin seviyesinin üzerinde bulunan tüm yapı projelerini kapsamaktadır. İZFEN yapı mühendisliği, inşaat projelerinizde ve uygun tasarım ve uygulama hizmeti sunmaktadır. Üst yapı projelerimizde, proje maliyetlerini azaltmak, pazara sunma hızını arttırmak ve tüm süreç boyunca bizi tamamen uyarlanabilir tutmak için sanal yazılımlardan destek alıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.
ust-yapilar
celik-konstruksiyon

Çelik Konstrüksiyon Sistemleri

Bir yapının çelikten oluşturulmasına ve çelik temelli olarak yapılandırılmasını çelik konstrüksiyon sistemleri adı verilir. Çelik konstrüksiyon dayanıklığı ile ön plana çıkan sistemler olması sebebiyle yapı mühendisliğinde kullanılan ve tercih edilen yapı taşlarıdır. Çelik konstrüksiyon sistemleri genellikle parçalar halinde üretimi gerçekleştirilerek proje alanında birleşimi gerçekleştirilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.

Proje Yönetimi

İZFEN proje yönetimi hizmeti, her tür proje için kapsamlı denetim, inceleme ve devreye alma hizmetleri sunar. İZFEN ayrıca, inşaatın her alanında kapsamlı deneyim sunmaya, teknik riskleri azaltmanıza, inşaat hatalarını önlemenize, bütçeleri kontrol etmenize ve inşaat projenizi planlanan plan dahilinde etkili bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.
proje-yonetimi
restorasyon-2

Restorasyon

Yapı mühendisliğinde projeler her zaman sıfırdan yeni bir yapı inşa etmek üzerine değildir. Yapı mühendisliği inşaatın yanısıra restorasyon kavramınıda içermektedir. Mevcutta var olan bir yapının yenilenmesi, güçlendirilmesi veya özgün bir yapıya dönüştürülmesi üzerine dayanır. Bu şekilde bir yapıyı düzenleme işine verilen isim restorasyondur.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.