İZFEN - Güneş Enerjisi Santralleri

Dünya genelinde artan nüfusa paralel olarak enerji ihtiyaçlarıda aynı ölçüde artış göstermektedir. Buna yönelik birçok işletme enerji kaynaklarının daha verimli şekilde kullanılması ve yeni enerji kaynakları arayışına girmiştir. Yenilenebilir enerji kaynakları arasında en büyük yere ve potansiyele sahip olan güneş enerjisi santralleri (GES) doğru şekilde kullanıldığında enerji ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü veya tamamını karşılayarak işletmelerin enerji maliyetlerini ciddi oranda düşürmektedir. Çatı tipi güneş enerjisi santralleri başta olmak üzere işletmeler güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürerek tesis faaliyetlerinde kullanma imkanına sahip oluyor.

İZFEN – GES Eğitimi

İZFEN başta güneş enerjisi santralleri olmak üzere yenilenebilir enerji santralleri konusunda faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar yaklaşık 180 mW gücünde GES projesinin kurulumunu gerçekleştirmiş olan firmamız Güneş Enerjisi Santralleri çözümleri ile yenilenebilir enerji projelerinizi oluşturuyor.

Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz santraller hakkında eğitim ve bilgilendirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Kurulum sonrası hizmetlere yönelik test cihazları kullanım eğitimi ile hata analizi ve çözüm üretme noktasında birçok eğitimi sizlere sunuyoruz. Güneş enerjisi santralinin kullanımı, olası bir hata durumunda müdehale, veri izleme & analiz, verimli kullanım vb. gibi birçok konuda sizlere alanında uzman ekibimiz ile destek sağlıyoruz.